9 Mart 2014 Pazar

Duvar Kağıdı Kullanmak Ya da Kullanmamak

Ben çocukken duvar kağıdı bir nevi zenginlik göstergesiydi sanki. Altın yaldızlı duvar kağıdı ile boydan boya kaplanmış salonlar kristal vazo ve küllükler ile tamamlanırdı.  Şimdilerde yeniden eski popüler günlerine dönüşte duvar kağıtları, desen desen renk renk ve her yerdeler.

Evin tadilatı esnasında vakit ayıramadığım için tercih edemediğim duvar kağıdı ile bu aralar pek bir haşır neşirim. Haldır haldır kağıt bakıyor, görsel inceliyorum. Daha önce de yazmıştım her gün İMÇ'den geçmek durumundayım okula gitmek için. Pek gözüme ilişen model olmamıştı şimdiye kadar, sonra nette bir kaç farklı kişiden mykağıtçım diye bir sitenin adını duyunca incelemeye koyuldum siteyi ve bir kaç farklı model arasında kararsız kaldım. Neresi için derseniz yatak odasında yatak başının bulunduğu duvar için ki fotoğrafları şurda var:


Bunlar da beğendiğim modeller
E-bay'de de şöyle bi şey buldum Cath KidstonBen en çok ortadakini beğendim sanki ama fikirlerinize ve tavsiyelerinize açığım. 

Biraz da uygulamalara bakalımAslında böyle iddialı bir kağıda da hayır demem bulabilsemBattaniyenin güzelliği aklımı başımdan aldı, ha ne diyoduk duvar kağıdı evet


Böyle minik minik çiçekliler de güzel duruyor

İşte bu!

Ben duvar kağıdı bakmaya devam ediyorum, bakalım yatak odası için uygun bir kağıt bulabilecek miyim...

Herkese şimdilik hoşçakalın diyorum.
4 yorum:

 1. :9 evet,bi zamanlar duvar kağıdı aynen dediğin gibi varlık göstergesiydi,ne çok hoşuma giderdi ama biz hep badana yapardık!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahaha sorma biz ilk kez bordür kullandığımızda evi yabancılamıştım o kadar alakamız yoktu ki :D

   Sil
 2. Esracım ben de bayılıyorum yatak odasında duvar kağıdı uygulamasına, özellikle senin de dediğin gibi yatak başlığının arkasına.. Eklemiş olduğn modeller içerisinde benim favorim son eklediğin oldu. Sanki bu renk kombinasyonu senin odanın dekorasyonuna daha çok uyum sağlarmış gibi geldi... Seçimin sonrası yatak odanda uygulanmış halini de görmeyi diliyorum canım, sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de bayılırdım eskiden... Annem hep derdi "temizliği zor bunların" diye, bizde de hep badana olurdu sonunda :)

  YanıtlaSil